Jak rezervovat?

Předběžnou rezervaci termínu můžete provést telefonicky, e-mailem či prostřednictvím formuláře.

Jakmile váš termín ověříme, rezervaci vám potvrdíme, popř. vás budeme informovat o obsazenosti penzionu a společně zkusíme najít náhradní volný termín.

 

Podmínky ubytování

Pokud není dohodnuto jinak, budeme vás u penzionu čekat v sobotu v čase mezi 15:00-16:00 hodin. Ukončení pobytu a vyklizení pokojů je do 10:00. Pobyt v Penzionu u Kňourků se řídí ubytovacím řádem.

Oblíbené termíny

Pokud již víte, kdy chcete přijet, neváhejte nás kontaktovatrezervovat si termín. Především období letních prázdnin je rychle zamluvené, stejně tak, jako prodloužené víkendy či Silvestrovský pobyt, kdy často přijímáme objednávky i téměř rok předem. 

Zálohy a poplatky

Po obdržení potvrzení rezervace ubytování uhraďte prosím zálohu (u týdenních pobytů 5 000 Kč), jinak dle dohody převodem na účet ve stanové lhůtě. Pokud záloha nebude včas na účet připsaná, z důvodu velkého zájmu o ubytování nabídneme váš termín dalším zájemcům a vaše rezervace zanikne. Uhrazení zbylé částky za ubytování proběhne přímo na místě při ubytování. 

Storno

Pokud pobyt zrušíte do 21 dnů před rezervovaným termínem, neúčtujeme žádné storno poplatky.
V případě, pokud zrušíte ubytování 20 - 1 den předem, záloha je nevratná.

Zajímá vás více? Nahlédněte do nejčastějších otázek našich hostů. Pokud ani tam nenajdete hledané odpovědi, neváhejte nás kontaktovat.