Penzion u Kňourků

Připravujeme nový penzion

První penzion jsme otevřeli v roce 2009 a moc nás těší, že je o krásnou dovolenou v Podkrkonoší takový zájem. Abychom vyhověli co nejvíce hostům, rozhodli jsme se na konci roku 2014 postavit druhý penzion, který sídlí také ve Vidoni.

Během roku 2015 jsme postavili hrubou stavbu a nyní pracujeme na vnitřních rozvodech a vybavení. Do finálního otevření, které plánujeme na letní sezónu 2019, je ještě dlouhá cesta, ale můžete zde sledovat, jak nám jde práce od ruky.

 

Co pro vás chystáme?

Nový penzion je postaven na rozlehlé zahradě v sousedství stávajícího penzionu. Nemusíte se však obávat, že byste kvůli rozšíření ubytování přišli o své soukromí - k novému penzionu plánujeme i vlastní krytý bazén a rozsáhlé zázemí. Víme, že 100% pohodlí patří ke správné dovolené, a proto chystáme vše tak, aby byli všichni naši návštěvníci maximálně spokojeni.

Penzion bude mít v podkrovní části dva apartmány, se společnou kuchyní a obývacím pokojem. Apartmán bude mít dvě oddělené ložnice se sociálním zařízením. Kuchyně a obývací pokoj budou společné. Ve spodní části penzionu plánujeme velkou společenskou místnost, která bude sloužit pro ubytované hosty jako restaurace a herna.

Naším cílem je do budoucna ubytování pojmout jako agroturistiku. Bude zde pak možnost si kdykoliv vyjet na koních. Děti budou určitě nadšeni i z drobnějších zvířátek, které budou také součástí celého komplexu.
O tom, jak postupujeme se stavbou, vás budeme informovat na stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!