O nás a penzionu

Jsme Lenka a Mirek Kňourkovi a Podkrkonoší je pro nás srdcovou záležitostí. Oba jsme v okolí vyrůstali, vzali se a postavili dům, ve kterém bydlíme se dvěma syny.

Krajina i okolní příroda je tu krásná, a tak jsme se rozhodli v roce 2009 otevřít penzion, kam byste mohli zajet na dovolenou a kde byste si odpočali od práce, starostí a načerpali novou energii.

 

Jeden nestačí...

Podkrkonoší má své kouzlo a tak se čím dál častěji stávalo, že se naše ubytovací kapacita rychle naplnila, volné termíny byly obsazené a brzy jsme museli mnoho návštěvníků odmítnout.

 

A to byl začátek našeho dalšího nápadu - abychom vyhověli více rodinám, které si chtějí užít báječnou dovolenou, začali jsme na konci roku 2014 s projektem nového penzionu, který, stejně jako ten první, sídlí ve Vidoni. Penzion jsme otevřeli v roce 2019.

V tomto roce chceme ještě naše ubytování oživit a dát tak možnost hostům, aby byli k přírodě ještě blíž, než tomu bylo doposud. Pojmuli jsme tuto myšlenku jako agroturistiku. Budou u nás k vidění a pohlazení :) koně, ovečky a další hospodářská zvířata.

Těší nás, že jste si vybrali Podkrkonoší pro svoji dovolenou a máme radost, když se k nám pravidelně vracíte.
Pokud plánujete dovolenou v našem penzionu, nezapomeňte si včas rezervovat termín.

Těšíme se na vaši návštěvu,
Lenka a Mirek Kňourkovi

 

Partneři

Moderní bazény se zastřešením, které jsou pro vás připravené u našich penzionů, vznikly díky skvělé spolupráci s firmou Bazény Rouha.

bazery rouha