Reference

Těší nás, když se vám u nás líbí a dovolenou si příjemně užijete. Další refernce a hodnocení našeho ubytování naleznete na Facebooku.

Za milé zpětné vazby, které nás motivují ubytování stále rozvíjet, moc děkujeme a některé z nich vám přinášíme níže.

 

Tereza K. (leden 2019)

Naprosto Úžasné prostředí, milá a ochotná rodina, čisté a krásné apartmány hlavně za úžasnou cenu, určitě máme v plánu to tam navštívit znovu. (k apartmánu je i bazén a mají tu koně krávy a ovce) mohu jen doporučit zatím nejlepší penzion kde jsem byla.

Lukáš V. (leden 2019)

Zatím jednoznačně nejlepší penzion který jsem navštívil. Velké prostory, krásné, čisté. Velký pozemek kolem penzionu. V zimě jsme sice neměli jak využít, ovšem jinak se tam zabaví každý. Majitelé super, milí lidé. Rozhodně všem doporučuji.

Jiří G. (květen 2017)

Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme za příjemně strávený víkend ve Vašem zařízení. Velmi mile nás překvapila čistota, komplexnost a nápaditost vybavení, velké možnosti sportovní a kulturní realizace... Super.

Bohumila H. (červenec 2017)

Útulné, čisté ubytování s pěkně upravenou zahradou a vyžitím jak sportovním, tak klidním posezením s kávičkou ve stínu vyrostlého ořechu ;-) Domácí velmi příjemní a ochotní. Vřele doporučuji

Rodina Rohlova (jaro 2015)

Kňourkovi jsou velmi milí a vstřícní lidé. Ubytování nemá chybu. Čisté, prostorné, útulné. Děkujeme za zapůjčení stolního tenisu, trampolíny... Děkujeme za velmi příjemný víkend u vás! Rohlovi

Rodina Šmotkova (léto 2014)

Děkujeme za krásně strávenou dovolenou - absolutně bez chybičky. Majitelé moc příjemní lidé, všude čisto, útulno. Chata nádherně vybavená, zahrada, kurt, sezení na jedničku. Bazén na jedničku s hvězdičkou. Na chatě jsme měli naprosté soukromí a v okolí spoustu výletů pro rodiny s dětmi. Moc děkujeme a určitě k Vám zase přijedeme: - ) Ještě jednou moc děkujeme za možnost strávit dovolenou u Vás!!!