Reference

Těší nás, když se vám u nás líbí a dovolenou si příjemně užijete. Další refernce a hodnocení našeho ubytování naleznete na Facebooku.

Za milé zpětné vazby, které nás motivují ubytování stále rozvíjet, moc děkujeme a některé z nich vám přinášíme níže.

 

Jiří G. (květen 2017)

Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme za příjemně strávený víkend ve Vašem zařízení. Velmi mile nás překvapila čistota, komplexnost a nápaditost vybavení, velké možnosti sportovní a kulturní realizace... Super.

 

Bohumila H. (červenec 2017)

Útulné, čisté ubytování s pěkně upravenou zahradou a vyžitím jak sportovním, tak klidním posezením s kávičkou ve stínu vyrostlého ořechu ;-) Domácí velmi příjemní a ochotní. Vřele doporučuji

 

Rodina Rohlova (jaro 2015)

Kňourkovi jsou velmi milí a vstřícní lidé. Ubytování nemá chybu. Čisté, prostorné, útulné. Děkujeme za zapůjčení stolního tenisu, trampolíny... Děkujeme za velmi příjemný víkend u vás! Rohlovi

 

Rodina Šmotkova (léto 2014)

Děkujeme za krásně strávenou dovolenou - absolutně bez chybičky. Majitelé moc příjemní lidé, všude čisto, útulno. Chata nádherně vybavená, zahrada, kurt, sezení na jedničku. Bazén na jedničku s hvězdičkou. Na chatě jsme měli naprosté soukromí a v okolí spoustu výletů pro rodiny s dětmi. Moc děkujeme a určitě k Vám zase přijedeme: - ) Ještě jednou moc děkujeme za možnost strávit dovolenou u Vás!!!